Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048272/0002

Altschliffbrillant Solitär ca. 0,70 ct

Gold, Weißgold 585, 5,6 g, RW 58øg5

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

01.10.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 01.10.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.09. - 30.09.2020