Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048986/0003

Altschliffbrillant Solitärring ca. 0,25 ct

Weißgold 585, 1,8 g, RW 52øg2

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

01.10.2020 - 15:39

Vyvolávací cena:

Weißgold 585, 1,8 g, RW 52øg2

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 01.10.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.09. - 30.09.2020