Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107419/0001

Schnabelkrug,

Italien, 18./19. Jh., Majolika, frontal farbig gemalter Vogel, Höhe 17 cm, Rand, Ausguss und Henkel etwas bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.09.2020 - 15:01

Vyvolávací cena:

Schnabelkrug,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.09.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online