Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107419/0009

Kleiner Schnabelkrug,

18. Jh., Fayence, frontal farbig gemaltes Christusmonogramm IHS, Savonahenkel, späterer Zinndeckel, Höhe 19,5 cm, Rand, Fuß und Henkel bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.09.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kleiner Schnabelkrug,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Fayencen, Volkskunst, Trachten und Skulpturen
Datum: 22.09.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online