Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106144/0012

Heiligenbild S. Magdalena,

Ende 18. Jh., Aquarell auf Papier feinst gemalt, über der Heiligen Gnadenbild S. Mariazell, 9,8 x 14,5 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

22.09.2020 - 15:10

Vyvolávací cena:

Heiligenbild S. Magdalena,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.09.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online