Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106261/0017

Spiegelschliff Hinterglasbild, Maria erscheint einem Mädchen

Nordböhmen 19. Jh., Darstellung in Kartusche, Farbverluste, alt gerahmt 33 x 42,5 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

22.09.2020 - 15:15

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.09.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online