Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107039/0005

Spiegelrahmen,

Toskana 16./17. Jh., Nuss- Holz geschnitzt, teils vergoldet, 49 x 53 cm, Altersschäden, im 19. Jh. als Spiegel umgebaut, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

22.09.2020 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Spiegelrahmen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.09.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online