Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107155/0023

Zwei Klosterarbeiten, Hl. Franziskus und Hl. Antonius,

Ende 18./Anfang 19. Jh., Guache auf Pergament(?), umgeben von Gold- und Silberfiligranarbeiten und Emailleblumen, gerahmt hinter Glas, 12 x 16 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

22.09.2020 - 15:21

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.09.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online