Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107382/0002

Geflügelter Engelskopf,

alpenländisch 19. Jh., Lindenholz vollrund geschnitzt, spätere polychrome Fassung und Vergoldung berieben, 20 x 25 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

22.09.2020 - 15:22

Vyvolávací cena:

Geflügelter Engelskopf,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.09.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online