Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038451/0008

Wolf Bloem *

(Düsseldorf 1896-1971 Rodenkirchen) Sonnenspitze bei Ehrwald in Tirol im Herbst, signiert und datiert unten rechts: Wolf Bloem (19)41, rückseitig originaler Klebezettel, sowie am Keilrahmen bezeichnet, Öl auf Leinwand, ca. 73,5 x 101 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2020 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Wolf Bloem *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020