Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038737/0003

Adam Immanuel Weise

(Weimar 1776-1835 Halle) nach Raymond de Lafage (1656-1684) Steinigung des Hl. Stephanus, in der Platte signiert und datiert: R. Lafage inve. Weise sculpsit Jenae 1804, Kupferstich, Bildausschnitt, ca. 43 x 29,5 cm, gebräunt, fleckig, Passepartout fleckig, beschädigter Rahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

24.09.2020 - 15:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Adam Immanuel Weise

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020