Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039014/0010

Herbert Dimmel *

(Ried/Innkreis 1894-1980 Linz) Die Wäsche der Töchter, monogrammiert und datiert: HD (19)74, Kohlezeichnung auf Papier, ca. 35 x 50 cm, Randbereich teilweise mit Knickstellen, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2020 - 15:24

Vyvolávací cena:

Herbert Dimmel *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020