Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038837/0011

Willi Geiger *

(Schönbrunn/Landshut 1878-1971München) Einsamkeit, signiert unten rechts, Radierung, ca. 19 x 18,5 cm, Singer (um 1900/20) a) Amor und Zentauren, Radierung, ca. 25 x 17 cm, stockfleckig b) Olympischer Zeus mit Nike, Radierung, ca. 26 x 17,5 cm, jeweils signiert unten links, alle mit Passep.

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2020 - 15:25

Vyvolávací cena:

Willi Geiger *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020