Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038849/0003

Hanns Kobinger *

(Linz 1892-1974 Gramastetten) Italienische Dorfansicht, monogrammiert, bezeichnet und datiert unten rechts: KH 1925, Mischtechnik auf Papier, fixiert auf Passepartout, Bildausschnitt ca. 32 x 41,5 cm, Blattgröße ca. 33 x 42,5 cm, Passepartout, Wechselrahmen, Knickspuren

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

24.09.2020 - 15:29

Vyvolávací cena:

Hanns Kobinger *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020