Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038897/0003

Peter Waldner *

(Innsbruck 1948 geb.) Zwei Schifahrer, signiert unten rechts: P. Waldner, Original-Handdruck(Linolschnitt), ca. 20,5 x 13,5 cm, Passepartout, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

24.09.2020 - 15:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Peter Waldner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.09.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020