Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038751/0002

Peter Brandstätter *

(Spittal/Drau 1917-2015) Winterlandschaft mit Teich, signiert und datiert unten links: Peter Brandstätter (19)44, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt ca. 28 x 34 cm, Passepartout, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

24.09.2020 - 15:30

Vyvolávací cena:

Peter Brandstätter *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020