Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038934/0003

Historismus-Armfauteuil im Frühbarockstil, 2. Hälfte 19. Jahrhundert

Hartholz im Relief reich geschnitzt, teils goldgefasst, ergänzter tapezierter Sitz-, Arm- und Lehnteil mit reliefiertem gemustertem Samtbezug, Höhe ca. 118 cm, beschädigt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

24.09.2020 - 15:37

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020