Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038704/0001

Signiertes Plakat Albert Oehlen Malerei

Offset mit Gefälligkeitssignatur mittig, Edition mumok Wien 2013, Blattgröße ca. 84x 59 cm, verglast, leicht beschädigter Rahmen, Papier wellig

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

24.09.2020 - 15:37

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020