Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0132 -

Yoshi Takahashi

(Tokyo 1943-1998 Bad Reichenhall) Ohne Titel, signiert unten rechts, Farbradierung, Auflagenr. 24/85, ca. 25 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (P1000458)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2020 - 15:38

Dosažená cena: **
EUR 65,-
Vyvolávací cena:
EUR 65,-

Yoshi Takahashi

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020