Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039014/0031

B. Kampmüller

(Österreich, 1. Hälfte 20. Jahrhundert) Linz, Hofgasse, monogrammiert und datiert unten links: KB 1932, Kohle-Bleistift, Tuschfeder auf Papier, ca. 21 x 16 cm, Passepartout, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2020 - 15:39

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

B. Kampmüller

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020