Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039014/0028

Theodore Goodridge Robert *

(1877-1953) zugeschrieben 2 Aquarelle: a) Mann mit Schwein, b) Auf dem Weg zum Markt, jeweils signiert unten rechts: T. G. Robert, Aquarell, weiß gehöht auf beigem Papier, je ca. 30 x 24 cm, Passepartout, auf alt getrimmte Rahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2020 - 15:40

Vyvolávací cena:

Theodore Goodridge Robert *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020