Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037964/0038

Satz von elf Untersetzern

Silber, rund geschwungen, Faltenzüge, österreichische Amtspunze ab 1922, Meistermarke, Durchmesser ca. 15,5 cm, Gesamtgewicht ca. 1342 g øS/1342

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

24.09.2020 - 15:52

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Satz von elf Untersetzern

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.09.2020 - 15:52
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020