Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-011993/0001

Diamantring

Platin 950, Altschliffdiamanten und Brillanten zus. ca. 0,75 ct, RW 52, 9,1 g, 2 Steine fehlen, Ringweitenänderung leicht verbogenøP9

Expert: Anna Maria Hofmeister Anna Maria Hofmeister
+43512/570447- 14

anna-maria.hofmeister@dorotheum.at

24.09.2020 - 10:07

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Diamantring

+43512/570447- 14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 24.09.2020 - 10:07
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2020