Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048088/0006

Diamant Saphir Ring

Gold 750, Platinauflagen, Altschliffbrillant ca. 0,80 ct, Diamantrauten zus. ca. 0,20 ct, Arbeit um 1900, 4,4 g, RW 50/51, Saphir mit Oberflächenmerkmaleøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

02.10.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

Diamant Saphir Ring

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 02.10.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online