Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048246/0008

Diamantbrosche zus. ca.3 ct

Platin 950, Altschliffbrillanten, Achtkantdiamanten, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 14,1 g, Broschierung tlw. Weißgold 585øp14

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

02.10.2020 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Diamantbrosche zus. ca.3 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 02.10.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online