Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048827/0004

Diamantgarnitur zus. ca.0,15 ct

Platin 950, Diamant im Prinzessschliff, Brillanten, best. aus: 2 Ohrstecker, Anhänger, Halskette, Länge ca. 48 cm, 12,9 g, Steckpatente aus unedlem Metalløp13

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

08.10.2020 - 15:39

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 08.10.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 07.10.2020