Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049045/0007

Brillant Smaragdring

Gold 585, Altschliffbrillanten zu. ca. 0,85 ct, 5,9 g, RW 53, Steine tlw. mit OberflächenmerkmalenøG5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

08.10.2020 - 15:51

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Brillant Smaragdring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 08.10.2020 - 15:51
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 07.10.2020