Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048990/0004

Altschliff Brillantsolitär Ohrschrauben

Weißgold 585, Brillanten zu. ca. 0,80 ct, 1,5 gøG2

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

08.10.2020 - 15:53

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 08.10.2020 - 15:53
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 07.10.2020