Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106402/0004

Wiener Bronze, Wellensittich auf Ast,

Bronze farbig staffiert, Höhe 17 cm, gemarkt Bergmann Austria, berieben, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

23.09.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 23.09.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online