Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106435/0004

4 Wiener Bronzen,

Bronze farbig staffiert, teils stark berieben, Reiterin auf Pferd 7,5 cm, lesender Araber unter Palme 9 cm, Tanzpaar 4 cm, Trachten Paar 3,5 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

23.09.2020 - 15:04

Vyvolávací cena:

4 Wiener Bronzen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 23.09.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online