Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106426/0049

Künn & Söhne - Schnupftabakdose,

Gelbmetell, recheteckig mit abgeschrägten Ecken, guillochiert, 8,7 x 3,7x 2,2 cm, Firmenstempel, Dellen, berieben, Gebrauchsspuren, 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

23.09.2020 - 15:15

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 23.09.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online