Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106722/0021

Vogelpaar, Vogel,

Fa. Ens, Rudolstadt, Volkstedt, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 7 und 8,5 cm, grüne Marke, 1 Schnabel restauriert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

23.09.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Vogelpaar, Vogel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 23.09.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online