Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107223/0001

Madonna mit Kind,

20. Jh., Holz farbig gefasst und vergoldet, Höhe 50 cm, kleine Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

23.09.2020 - 15:24

Vyvolávací cena:

Madonna mit Kind,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 23.09.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online