Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023709/0005 -

Gottfried Fabian *

(Dresden 1905-1984 Voitsberg, Besuch der Kunstakademie Dresden) Ohne Titel, handsigniert Fabian, handkolorierter Siebdruck, Blattgröße 42,5 x 30 cm, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gottfried Fabian *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online