Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023676/0018

Friedrich Aduatz *

(Pula 1907-1994 Voitsberg, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Wiener Akademie) Altes steirisches Gehöft, handsigniert F. Aduatz, Tusche/Mischtechnik auf Papier Bildausschnitt 29,5 x 41,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:01

Vyvolávací cena:

Friedrich Aduatz *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online