Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120078/0000

Walder Papst

(geb. 1897 St. Leonhard/Marburg, tätig als Maler in Graz) rückseitig betitelt "Herbsttag", handsigniert W. Papst, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 24 x 28 cm, in Profilholzrahmen, dieser mehrfach bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:01

Vyvolávací cena:

Walder Papst

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online