Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120242/0000

Hans Frank

(Wien 1884 - 1948 Salzburg) Blick aufs Matterhorn, handsigniert, datiert Hans Frank 33, Radierung in Farbe, Stockgröße 35 x 41,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Frank

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online