Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120204/0000

Anonymer Künstler

Anfang 20. Jahrhundert, Hirsch auf der Pirsch, unsigniert, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, in Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt, Rahmen stark beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:

Anonymer Künstler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online