Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120191/0000

Adolf Wiesler

(Graz 1878-1958 Wien, Studium in Graz, Düsseldorf und Berlin war Mitglied der Kunstgemeinschaft Wien) Tallandschaft, handsigniert A. Wiesler, Öl auf Karton, Bildausschnitt 45,5 x 62 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:04

Vyvolávací cena:

Adolf Wiesler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online