Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119913/0000

Werner Augustiner *

(Graz 1922-1986, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz sowie der Wiener Akademie) Liegender Rückenakt "Eva", handsigniert, datiert Augustiner 23.5.84, kolorierte Kohlezeichnung, Blattnr. 7, Bildausschnitt 33 x 47 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, gering wellig

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Werner Augustiner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online