Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120236/0000

Josefa Maitz

(Steirische Landschaftsmalerin und Grafikerin) "Schloss Gabelhofen bei Fohnsdorf", handsigniert Josefa Maitz, Farblinolschnitt, Stockgröße 30 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Josefa Maitz

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online