Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023731/0007

Künstler 2. Hälfte 20. Jhdt.

Arkadenhof, undeutlich signiert T. Caiani (?), Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 42 x 27 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 2. Hälfte 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online