Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023739/0020

Alviero Tatini

(Florenz 1929-2006, tätig als Landschafts-, Blumen- und Stilllebenmaler) "Iris", handsigniert, datiert A. Tatini 1985, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 39 x 29 cm, in silberfarbigem Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:09

Vyvolávací cena:

Alviero Tatini

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online