Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023676/0031

Carlo Wimmer

(geb. 1928 in Wien, tätig als Grafiker und Bildhauer) Ohne Titel, unsigniert, Relief platte aus Gipsguss, eingefärbt, 39 x 21 cm, geringfügig bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Carlo Wimmer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online