Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023673/0017

Mädchen mit Haarschleife

vollplastischer Bronzeguss, patiniert, am Sockel bezeichnet Pongracz, Höhe 54,5 cm, 1. Viertel 20. Jahrhundert, Altersspuren, Teil fehlt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

Mädchen mit Haarschleife

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online