Čís. položky 320-158393/0002

Diamantdamenuhr

Diamantdamenuhr - Klenoty, umění a starožitnosti

Platin 950/Gold 585 , Damenarmbanduhr, Altschliffdiamant und Achtkantdiamanten zus. ca. 1,5 ct, silberfärbiges Zifferblatt, arabische Ziffern, österr. Amtspunze 1922-1923, Länge ca. 18,5 cm, 27,2 g, inkl. Etui, Gebrauchsspuren, Service wird empfohlenøG23

Expert: Timea Both Timea Both
01/332 71 78

brigittenau@dorotheum.at

05.10.2020 - 15:23

Dosažená cena: **
EUR 1.900,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Diamantdamenuhr

Expert: Timea Both Timea Both
01/332 71 78

brigittenau@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.10.2020 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online