AltschliffbrillantSolitärring
Weißgold 585, tlw. oberflächlich verziert, Altschliff brillant ca. 0,55 ct, RW 51, 1,6 gøG2
05.10.2020 - 15:29
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
AltschliffbrillantSolitärring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 05.10.2020 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Grandl Anhänger
- 1980 Château Mouton Rothschild, Bordeaux, 91 Cellar Tracker-Punkte