Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 42

Yürük,

Türkei, ca.165 x 98 cm, 20. Jh. Hübscher, kleiner Bauernteppich kurdischer Produktion. Diverse Gebrauchsspuren.

Expert: Vincent Pillinger Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314

vincent.pillinger@dorotheum.at

24.09.2020 - 15:07

Vyvolávací cena:

Yürük,

+43-1-515 60-314

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Koberce
Datum: 24.09.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online