Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022280/0032

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Scheune, signiert M. Pallhammer, Öl auf Leinwand,58 x 72 cm, gerahmt,

28.09.2020 - 10:06

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:06
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online