Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021906/0011

Heinz Stangl *

(Wien 1942-2008), ohne Titel, signiert "Heinz Stangl", Radierung, Nummer 57 von 100 nummerierten Exemplaren, ca. 36 x 34,5 cm, in rahmenlosem Bilderhalter

28.09.2020 - 10:09

Vyvolávací cena:

Heinz Stangl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:09
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online